HALE, MAGAZYNY
HALE, MAGAZYNY

HALE, MAGAZYNY

Osuszacze na halę i do magazynów

Osuszacz magazynowy to idealne rozwiązanie, jeśli oczekujemy pełnej kontroli klimatu i wilgotności powietrza w pomieszczeniach hali lub magazynu. Tego typu kontrola to gwarancja, że zgromadzony towar nie zmieni swoich właściwości, nie ulegnie zniszczeniu i po opuszczeniu pomieszczeń magazynu wciąż zachowa swoje wysokie parametry jakościowe. Kontroluj zatem klimat w swoim magazynie. Najskuteczniej – z profesjonalnymi osuszaczami powietrza.

Nie pozwól aby nadmierna wilgotność wpływała negatywnie na właściwości magazynowanych towarów

Osuszacz przeznaczony na halę magazynową umożliwia skuteczne zabezpieczenie magazynowanych towarów przed zawilgoceniem, jednak zakres jego działania jest znacznie szerszy. To kwestia zdecydowanie kluczowa, bowiem jak wiemy, oddziaływanie wilgoci także wykazuje się całkiem szerokim spektrum.

Wilgotność powietrza w halach i magazynach wpływa nie tylko na trwałość, jakość i właściwości magazynowanych towarów, ale także na techniczną kondycję budynku, a nawet samopoczucie i zdrowie osób w nim przebywających. Ochronę przed negatywnym wpływem wilgoci oraz rozwojem grzybów i pleśni, które są jej bezpośrednim rezultatem, gwarantują między innymi pokojowe osuszacze powietrza . W skali makro będą to osuszacze przemysłowe o odpowiednio dobranej mocy i wydajności, do których zaliczamy między innymi właśnie osuszacze do magazynów.

Osuszacze powietrza to skuteczna ochrona Twoich towarów

Pamiętaj, że utrzymywanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza pozwoli na długi czas zachować jakość i odpowiednie właściwości magazynowanych towarów i produktów.

WaterSmile oferuje osuszacze kondensacyjne o zróżnicowanej wydajności oraz o różnej budowie - mobilne, ścienne oraz kanałowe pod zabudowę wentylacyjną. Takie zróżnicowanie i bogactwo oferty pozwala każdorazowo dobrać urządzenie w pełni odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów. Jesteśmy doświadczonym w branży przedstawicielem renomowanych dostawców rozwiązań w zakresie osuszania powietrza. To gwarantuje niezawodność, skuteczność i profesjonalizm proponowanych urządzeń. Jeśli chcesz naprawdę efektywnie, wydajnie, a przy tym wygodnie zadbać o swoje towary i produkty, postaw na rozwiązanie, jakim jest magazynowy osuszacz powietrza.

Mamy osuszacze powietrza idealnie odpowiadające potrzebom Twojego magazynu

WaterSmile oprócz osuszaczy pokojowych , budowlanych , czy też przeznaczonych do muzeów i archiwów , posiada w swojej ofercie wysokiej klasy urządzenia idealnie sprawdzające się w najtrudniejszych warunkach, np. magazynowych. Pełna kontrola wilgotności powietrza możliwa jest tutaj do uzyskania nawet w wielkich kubaturach pomieszczeń. Wszystko to dzięki precyzji doboru parametrów i kształtu osuszaczy.Porównanie parametrów
ModelOASIS D600MEACO 103 WHITEOASIS IP 54MEACO 103 BLACK
Wydajność znamionowa 80 l/doba103 l/doba35 l/doba103 l/doba
Zakres temperatur pracy 3-43 ºC10-36 °C6-43 ºC10-36 °C
Przepływ powietrza 1600 m3/h750 m3/h510 m3/h750 m3/h
Moc 1400 W1 970 W400 W1 197 W
Sterowanie ON/OFFelektroniczneON/OFFelektroniczne
Cechy szczególne wytrzymałość, wysoka wydajnośćultra cichy osuszacz ściennyKlasa IP54 - ochrona przed wnikaniem wodyultra cichy osuszacz ścienny
Cena 4 500,0 PLN netto6 599 PLN netto3 200 PLN netto6 599 PLN netto
OASIS D600 MEACO 103 WHITE OASIS IP 54 MEACO 103 BLACK
WaterSmile Poland Sp. z o.o.
|
ul. Gutenberga 24
,
Gliwice
,
Śląskie
|
44-164
Polska
(32) 724 86 42
|
|