DOM
DOM

DOM

Elektryczne pochłaniacze wilgoci do domu

  • Wyczuwasz zbyt wysoką wilgotność powietrza w mieszkaniu?
  • Wilgoć skrapla się na oknach?
  • W twoim mieszkaniu lub pokoju pojawiła się pleśń lub grzyb?
  • Szukasz sposobu na osuszenie tynków?

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to znaczy, że elektryczny pochłaniacz wilgoci jest urządzeniem, które może Ci pomóc!

Wpływ grzybów i pleśni na zdrowie domowników

Utrzymywanie odpowiedniego klimatu oraz kontrola poziomu wilgotności w pokojach, pozwoli uniknąć Ci rozwoju pleśni oraz grzybów. Wpływają one negatywnie na zdrowie i mogą być przyczyną wielu groźnych chorób. Dzięki osuszaczom powietrza możesz skutecznie rozwiązać ten problem i ochronić swoją rodzinę przed schorzeniami górnych dróg oddechowych.Czy wiesz, że?
Prawidłowa wilgotność w pomieszczeniach mieszkalnych powinna wynosić 60% ± 5 % Gdy wilgotność jest zbyt duża, odczuwamy chłód, ból głowy oraz nadmierne zmęczenie. Może to prowadzić do chorób górnych dróg oddechowych.


Elektryczny pochłaniacz wilgoci - do czego służy?

Domowe pochłaniacze wilgotności to urządzenia, które pomagają zapanować nad zbyt “spoconym” powietrzem. Dzięki precyzyjnej regulacji są w stanie obniżyć wilgotność do prawidłowego poziomu. Pozwala to tworzyć zdrowe środowisko dla wszystkich domowników.

Wilgotność to również wróg obiektów budowlanych i wyposażenia. Zbyt duża wilgotność negatywnie wpływa na meble, sprzęt techniczny, elektroniczny oraz AGD. Na szczęście, wszystkie te problemy można rozwiązać przy pomocy pochłaniaczy wilgotności.

Uratuj dzieła sztuki z pomocą domowego osuszacza powietrza!

Pokojowe pochłaniacze wilgoci oprócz Twojego zdrowia oraz stanu technicznego budynku, w którym mieszkasz, mogą również chronić Twoje obrazy i eksponaty. Wilgoć jest bowiem czynnikiem, który bardzo silnie wpływa na zabytkowe mechanizmy, doprowadzając do ich korozji. Obrazy wiszące na ścianach również potrzebują stabilnej i odpowiednio dostosowanej wilgotności powietrza. Optymalne warunki możesz zapewnić, decydując się na elektryczny pochłaniacz wilgoci.

Osuszać nie musi być brzydki

Nasze elektryczne pochłaniacze wilgoci to małe, zgrabne urządzenia. Uchwyty i kółka pozwalają je w prosty sposób przemieszczać. Co więcej, zadbaliśmy o to, by urządzenia miały nowoczesne kształty i atrakcyjny design. Dzięki temu nie tylko pomagają w pozbyciu się wilgoci z pomieszczeń mieszkalnych, ale stanowią również atrakcyjny element wystroju. Do wyboru masz elektryczne osuszacze w różnej stylistyce w zależności od tego, czego konkretnie potrzebujesz.

Co z wydajnością elektrycznych pochłaniaczy wilgoci?

Osuszacze powietrza muszą być ściśle dopasowane do kubatury pomieszczenia, w jakich mają działać. Jeżeli więc szukasz rozwiązania do domu, musisz zdecydować się na osuszacz, którego działania pozwala na efektywne osuszanie pomieszczeń o kubaturze ponad 100m3.

Wybierz elektryczny osuszacz dla siebie!

W WaterSmile przygotowaliśmy dla Ciebie szereg rozwiązań, dzięki którym zadbasz o odpowiednią wilgotność w domu lub obiekcie przemysłowym i stworzysz zdrowy klimat. W naszej ofercie znajdziesz:Porównanie parametrów
ModelOASIS D150Alice 13Oczyszczacz powietrza Argo PURISSIMOMEACO 103 WHITE
Wydajność znamionowa 26 l/doba13 l/doba103 l/doba
Zakres temperatur pracy 3-40 ºC5-32 ºC10-36 °C
Przepływ powietrza 510 m3/h100/115 m3/hregulowany czterostopniowy: 120-260 m3/h750 m3/h
Moc 280 W220 W64 W1 970 W
Sterowanie higrostat automatycznyhigrostat elektornicznyelektroniczne
Cechy szczególne wysoka efektywność energetyczna, automatyczne odszranianiecicha pracawielostopniowa filtracja, pilot, funkcja Memoryultra cichy osuszacz ścienny
Cena 1 550 PLN netto600 PLN netto650 PLN netto7 599 PLN netto
OASIS D150 Alice 13 Oczyszczacz powietrza Argo PURISSIMO MEACO 103 WHITE
WaterSmile Poland Sp. z o.o.
|
ul. Gutenberga 24
,
Gliwice
,
Śląskie
|
44-164
Polska
(32) 724 86 42
|
|