Osuszacze przemysłowe

Przemysłowe osuszacze powietrza

Wilgoć jest niezwykle groźnym czynnikiem, mogącym wyrządzić budynkom, różnego rodzaju produktom, a nawet człowiekowi wiele złego. Dlatego ważne jest, by wszędzie tam gdzie poziom wilgotności odbiega od norm, rozpocząć walkę ze "szkodnikiem". W halach produkcyjnych, farmaceutyce czy przemyśle spożywczym najlepiej sprawdzą się przemysłowe osuszacze powietrza charakteryzujące się ogromną wydajnością i gotowością do pracy w trudnych warunkach.


Przemysłowe osuszacze powietrza wyróżniają się wysoką wydajnością i szczególnymi dla tego typu urządzenia parametrami. Gotowe są w pełni kontrolować wilgotność powietrza w wysokometrażowych pomieszczeniach takich jak hale produkcyjne, pomieszczenia do przechowywania gotowych wyrobów, w przemyśle farmaceeutycznym czy spożywczym. Ogromną zaletą tego typu urządzeń jest możliwość pracy w pomieszczeniach o temperaturze poniżej zera stopni, gdzie z powodzeniem zadbają o poziom wilgoci. Wykonane zazwyczaj ze stali nierdzewnej, są odporne na skrajnie niekorzystne warunki, zwyczajowe w przemyśle.


Zachęcamy do szczegółowego poznania naszej oferty handlowej. Przemysłowe osuszacze powietrza WaterSmile to doskonały wybór do pracy w trudnych warunkach!

Polecamy Państwu też nasze osuszacze budowlane!

Wydajność: 35 l/doba
Zakres temperatur pracy: 6-43 ºC
Przepływ powietrza: 510 m3/h
Moc: 400 W
Sterowanie: ON/OFF
Cechy szczególne: Klasa IP54 - ochrona przed wnikaniem wody
Cena: 3 200 PLN netto
Wydajność: 81 l/doba
Zakres temperatur pracy: 3 - 35ºC
Przepływ powietrza: 3000 m3/h
Moc: 2400 W
Sterowanie: kilka opcji sterowania
Cechy szczególne: Przeznaczenie do wielkich kubatur, 5 rękawów powietrza
Cena: 12 490 PLN netto
WaterSmile Poland Sp. z o.o.
|
ul. Gutenberga 24
,
Gliwice
,
Śląskie
|
44-164
Polska
(32) 724 86 42
|
|