DOM
DOM
DOM

Domowe, elektryczne pochłaniacze wilgoci

  • Wyczuwasz zbyt wysoką wilgotność powietrza w mieszkaniu?

  • Wilgoć skrapla się na oknach?

  • W twoim mieszkaniu lub pokoju pojawiła się pleśń lub grzyb?

  • Osuszanie tynków, jest tym, czego potrzebujesz?

Doskonałym pomysłem na rozwiązanie Twoich problemów jest domowy, elektryczny pochłaniacz wilgoci!

Prawidłowa wilgotność względna pomieszczeń mieszkalnych to 60% ± 5 %

Do czego służą pochłaniacze wilgoci do domu?

Pochłaniacze wilgotności pomagają ustabilizować jej poziom. Dzięki odpowiedniej regulacji poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu tworzysz czyste i zdrowe środowisko wewnętrzne. Właściwy poziom wilgotności powietrza ma również duże znaczenie dla utrzymania w dobrej kondycji obiektu budowlanego. Zbyt duża wilgotność niekorzystnie wpływa na meble oraz różnego rodzaju sprzęt techniczny, elektroniczny, czy AGD. Nasze pochłaniacze wilgoci sprawią, że w Twoim mieszkaniu zapanuje odpowiednia wilgotność oraz przyjemny klimat, w którym domownicy będą czuć się dobrze.

Pochłaniacze wilgoci a sztuka

Pochłaniacze wilgoci to również niezastąpione urządzenia dla kolekcjonerów sztuki, którzy potrzebują pełnego i długotrwałego zabezpieczenia dla swoich arcydzieł. Dzięki naszym urządzeniom zgromadzone eksponaty nie będą narażone na destrukcyjne działanie wilgoci, która w tym przypadku jest czynnikiem krytycznym. Każdy elektryczny pochłaniacz wilgoci, który oferujemy, nadaje się do zapewnienia dziełom sztuki przyjaznych i bezpiecznych warunków.

Osuszanie ścian sposobem na grzyby

Utrzymywanie odpowiedniego klimatu oraz kontrola poziomu wilgotności w pokojach pozwoli uniknąć i zapobiec rozwojowi pleśni oraz grzybów. Wpływają one negatywnie na zdrowie ludzi przebywających w tego typu pomieszczeniach. Mogą być przyczyną wielu groźnych chorób. Zadbaj o odpowiedni klimat w swoim domu i pozbądź się grzybów oraz pleśni!

WaterSmile – sklep z wieloma rozwiązaniami

W WaterSmile oferujemy osuszacze i pochłaniacze

  • pokojowe,

  • domowe.

Pozwolą Ci one poradzić sobie ze wszystkimi problemami związanymi ze zbyt dużą wilgotnością. Dzięki nim w Twoim domu lub mieszkaniu zapanuje zdrowy klimat. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny i zaopatrz się w osuszacze WaterSmile.

Osuszanie domu jest prostsze, niż myślisz

Osuszacze pokojowe lub domowe to z reguły małe zgrabne urządzenia. Uchwyty i kółka pozwalają je w prosty sposób przemieszczać. Co więcej, urządzenia o nowoczesnym kształcie i atrakcyjnym wyglądzie pozwalają na pracę w pokojach mieszkalnych, domach czy sklepach, stanowiąc atrakcyjny dodatek wystroju.

Osuszanie domów – zyskaj kontrolę

Ze względu na małą wydajność osuszania oraz niski przepływ powietrza, osuszacze pokojowe są idealne do utrzymywaniu i kontroli klimatu pomieszczeń mieszkalnych o kubaturze nieprzekraczającej 100 m3. Pamiętaj, że nasze osuszacze nie nadają się do przemysłowego osuszania pomieszczeń!

Nie bój się pytać

Jeżeli zainteresował Cię nasz elektryczny pochłaniacz wilgoci do domu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz opowiemy, jak w praktyce działają osuszacze domowe WaterSmile. Gwarantujemy, że cena naszych osuszaczy pozytywnie Cię zaskoczy.

Aby zobaczyć szczegółowy opis wybranego modelu - kliknij w jego zdjęcie.
Porównanie parametrów
ModelOASIS D125PLATINUM 41OASIS D165Dry Plus 21
Wydajność znamionowa 27 l/doba41 l/doba35 l/doba21 l/doba
Zakres temperatur pracy 6-43 ºC5-35 ºC6-43 ºC5-35 ºC
Przepływ powietrza 425 m3/h230 m3/h510 m3/h150 m3/h
Moc 300 W570 W400 W330 W
Sterowanie higrostat mechanicznyelektronicznehigrostat mechanicznyelektroniczne
Cechy szczególne bezawaryjność, produkt Polskiduża wydajność, stopień ochrony IP21, cicha praca, regulacja prędkości wentylatorabezawaryjność, produkt Polskicicha praca, trzystopniowa regulacja
Cena 1 350 PLN netto1788 PLN netto1 550 PLN netto650 PLN netto
OASIS D125 PLATINUM 41 OASIS D165 Dry Plus 21

WaterSmile Poland Sp. z o.o.
|
ul. Daszyńskiego 144
,
Gliwice
,
Śląskie
|
44-100
Polska
(32) 724 86 42
|
|