DOM
DOM
DOM

Domowe, elektryczne pochłaniacze wilgoci

  • Wyczuwasz zbyt wysoką wilgotność powietrza w mieszkaniu?

  • Wilgoć skrapla się na oknach?

  • W twoim mieszkaniu lub pokoju pojawiła się pleśń lub grzyb?

  • Osuszanie tynków, jest tym, czego potrzebujesz?

Doskonałym pomysłem na rozwiązanie Twoich problemów jest domowy, elektryczny pochłaniacz wilgoci!

Prawidłowa wilgotność względna pomieszczeń mieszkalnych to 60% ± 5 %

Do czego służą pochłaniacze wilgoci do domu?

Pochłaniacze wilgotności pomagają ustabilizować jej poziom. Dzięki odpowiedniej regulacji poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu tworzysz czyste i zdrowe środowisko wewnętrzne. Właściwy poziom wilgotności powietrza ma również duże znaczenie dla utrzymania w dobrej kondycji obiektu budowlanego. Zbyt duża wilgotność niekorzystnie wpływa na meble oraz różnego rodzaju sprzęt techniczny, elektroniczny, czy AGD. Nasze pochłaniacze wilgoci sprawią, że w Twoim mieszkaniu zapanuje odpowiednia wilgotność oraz przyjemny klimat, w którym domownicy będą czuć się dobrze.

Pochłaniacze wilgoci a sztuka

Pochłaniacze wilgoci to również niezastąpione urządzenia dla kolekcjonerów sztuki, którzy potrzebują pełnego i długotrwałego zabezpieczenia dla swoich arcydzieł. Dzięki naszym urządzeniom zgromadzone eksponaty nie będą narażone na destrukcyjne działanie wilgoci, która w tym przypadku jest czynnikiem krytycznym. Każdy elektryczny pochłaniacz wilgoci, który oferujemy, nadaje się do zapewnienia dziełom sztuki przyjaznych i bezpiecznych warunków.

Osuszanie ścian sposobem na grzyby

Utrzymywanie odpowiedniego klimatu oraz kontrola poziomu wilgotności w pokojach pozwoli uniknąć i zapobiec rozwojowi pleśni oraz grzybów. Wpływają one negatywnie na zdrowie ludzi przebywających w tego typu pomieszczeniach. Mogą być przyczyną wielu groźnych chorób. Zadbaj o odpowiedni klimat w swoim domu i pozbądź się grzybów oraz pleśni!

WaterSmile – sklep z wieloma rozwiązaniami

W WaterSmile oferujemy osuszacze i pochłaniacze

  • pokojowe,

  • domowe.

Pozwolą Ci one poradzić sobie ze wszystkimi problemami związanymi ze zbyt dużą wilgotnością. Dzięki nim w Twoim domu lub mieszkaniu zapanuje zdrowy klimat. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny i zaopatrz się w osuszacze WaterSmile.

Osuszanie domu jest prostsze, niż myślisz

Osuszacze pokojowe lub domowe to z reguły małe zgrabne urządzenia. Uchwyty i kółka pozwalają je w prosty sposób przemieszczać. Co więcej, urządzenia o nowoczesnym kształcie i atrakcyjnym wyglądzie pozwalają na pracę w pokojach mieszkalnych, domach czy sklepach, stanowiąc atrakcyjny dodatek wystroju.

Osuszanie domów – zyskaj kontrolę

Ze względu na małą wydajność osuszania oraz niski przepływ powietrza, osuszacze pokojowe są idealne do utrzymywaniu i kontroli klimatu pomieszczeń mieszkalnych o kubaturze nieprzekraczającej 100 m3. Pamiętaj, że nasze osuszacze nie nadają się do przemysłowego osuszania pomieszczeń!

Nie bój się pytać

Jeżeli zainteresował Cię nasz elektryczny pochłaniacz wilgoci do domu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz opowiemy, jak w praktyce działają osuszacze domowe WaterSmile. Gwarantujemy, że cena naszych osuszaczy pozytywnie Cię zaskoczy.

Aby zobaczyć szczegółowy opis wybranego modelu - kliknij w jego zdjęcie.
Porównanie parametrów
ModelPLATINUM 41OASIS D125Dry Plus 21OASIS D165
Wydajność znamionowa 41 l/doba27 l/doba21 l/doba35 l/doba
Zakres temperatur pracy 5-35 ºC6-43 ºC5-35 ºC6-43 ºC
Przepływ powietrza 230 m3/h425 m3/h150 m3/h510 m3/h
Moc 570 W300 W330 W400 W
Sterowanie elektronicznehigrostat mechanicznyelektronicznehigrostat mechaniczny
Cechy szczególne duża wydajność, stopień ochrony IP21, cicha praca, regulacja prędkości wentylatorabezawaryjność, produkt Polskicicha praca, trzystopniowa regulacjabezawaryjność, produkt Polski
Cena 1788 PLN netto1 350 PLN netto650 PLN netto1 550 PLN netto
PLATINUM 41 OASIS D125 Dry Plus 21 OASIS D165
WaterSmile Poland Sp. z o.o.
|
ul. Gutenberga 24
,
Gliwice
,
Śląskie
|
44-164
Polska
(32) 724 86 42
|
|