DOM
DOM
DOM

Elektryczne pochłaniacze wilgoci do domu

  • Wyczuwasz zbyt wysoką wilgotność powietrza w mieszkaniu?
  • Wilgoć skrapla się na oknach?
  • W twoim mieszkaniu lub pokoju pojawiła się pleśń lub grzyb?
  • Szukasz sposobu na osuszenie tynków?

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to znaczy, że elektryczny pochłaniacz wilgoci jest urządzeniem, które może Ci pomóc!

Wpływ grzybów i pleśni na zdrowie domowników

Utrzymywanie odpowiedniego klimatu oraz kontrola poziomu wilgotności w pokojach, pozwoli uniknąć Ci rozwoju pleśni oraz grzybów. Wpływają one negatywnie na zdrowie i mogą być przyczyną wielu groźnych chorób. Dzięki osuszaczom powietrza możesz skutecznie rozwiązać ten problem i ochronić swoją rodzinę przed schorzeniami górnych dróg oddechowych.Czy wiesz, że?
Prawidłowa wilgotność w pomieszczeniach mieszkalnych powinna wynosić 60% ± 5 % Gdy wilgotność jest zbyt duża, odczuwamy chłód, ból głowy oraz nadmierne zmęczenie. Może to prowadzić do chorób górnych dróg oddechowych.


Elektryczny pochłaniacz wilgoci - do czego służy?

Domowe pochłaniacze wilgotności to urządzenia, które pomagają zapanować nad zbyt “spoconym” powietrzem. Dzięki precyzyjnej regulacji są w stanie obniżyć wilgotność do prawidłowego poziomu. Pozwala to tworzyć zdrowe środowisko dla wszystkich domowników.

Wilgotność to również wróg obiektów budowlanych i wyposażenia. Zbyt duża wilgotność negatywnie wpływa na meble, sprzęt techniczny, elektroniczny oraz AGD. Na szczęście, wszystkie te problemy można rozwiązać przy pomocy pochłaniaczy wilgotności.

Uratuj dzieła sztuki z pomocą domowego osuszacza powietrza!

Pokojowe pochłaniacze wilgoci oprócz Twojego zdrowia oraz stanu technicznego budynku, w którym mieszkasz, mogą również chronić Twoje obrazy i eksponaty. Wilgoć jest bowiem czynnikiem, który bardzo silnie wpływa na zabytkowe mechanizmy, doprowadzając do ich korozji. Obrazy wiszące na ścianach również potrzebują stabilnej i odpowiednio dostosowanej wilgotności powietrza. Optymalne warunki możesz zapewnić, decydując się na elektryczny pochłaniacz wilgoci.

Osuszać nie musi być brzydki

Nasze elektryczne pochłaniacze wilgoci to małe, zgrabne urządzenia. Uchwyty i kółka pozwalają je w prosty sposób przemieszczać. Co więcej, zadbaliśmy o to, by urządzenia miały nowoczesne kształty i atrakcyjny design. Dzięki temu nie tylko pomagają w pozbyciu się wilgoci z pomieszczeń mieszkalnych, ale stanowią również atrakcyjny element wystroju. Do wyboru masz elektryczne osuszacze w różnej stylistyce w zależności od tego, czego konkretnie potrzebujesz.

Co z wydajnością elektrycznych pochłaniaczy wilgoci?

Osuszacze powietrza muszą być ściśle dopasowane do kubatury pomieszczenia, w jakich mają działać. Jeżeli więc szukasz rozwiązania do domu, musisz zdecydować się na osuszacz, którego działania pozwala na efektywne osuszanie pomieszczeń o kubaturze ponad 100m3.

Wybierz elektryczny osuszacz dla siebie!

W WaterSmile przygotowaliśmy dla Ciebie szereg rozwiązań, dzięki którym zadbasz o odpowiednią wilgotność w domu lub obiekcie przemysłowym i stworzysz zdrowy klimat. W naszej ofercie znajdziesz:Porównanie parametrów
ModelPLATINUM 41Oczyszczacz powietrza Argo PURISSIMOOASIS D125Dry Plus 21
Wydajność znamionowa 41 l/doba27 l/doba21 l/doba
Zakres temperatur pracy 5-35 ºC6-43 ºC5-35 ºC
Przepływ powietrza 230 m3/hregulowany czterostopniowy: 120-260 m3/h425 m3/h150 m3/h
Moc 570 W64 W300 W330 W
Sterowanie elektronicznehigrostat mechanicznyelektroniczne
Cechy szczególne duża wydajność, stopień ochrony IP21, cicha praca, regulacja prędkości wentylatorawielostopniowa filtracja, pilot, funkcja Memorybezawaryjność, produkt Polskicicha praca, trzystopniowa regulacja
Cena 1788 PLN netto650 PLN netto1 350 PLN netto650 PLN netto
PLATINUM 41 Oczyszczacz powietrza Argo PURISSIMO OASIS D125 Dry Plus 21
WaterSmile Poland Sp. z o.o.
|
ul. Gutenberga 24
,
Gliwice
,
Śląskie
|
44-164
Polska
(32) 724 86 42
|
|