Osuszacze - WaterSmile
Specjaliści w osuszaniu pomieszczeń


ŚcienneOsuszanie ścian wewnętrznych

Osobną kategorię osuszaczy stanowią naścienne, montowane bezpośrednio przy ścianie. Wyróżniające się płaską budową, są doskonałym wyborem do mocno zawilgoconych pomieszczeń. Mimo niewielkich rozmiarów, pozwalają na intensywne osuszanie lokali oraz materiałów znajdujących się w środku. Doskonale radzą sobie w przypadkach, gdy chodzi o osuszanie ścian wewnętrznych.


Osuszacze naścienne najłatwiej spotkać w magazynach, muzeach oraz niewielkich pomieszczeniach. Z racji budowy nie zajmują cennego miejsca, zabierając jedynie powierzchnie ścian. Niektóre z dostępnych w naszej ofercie, zaprojektowane zostały z myślą o pracy na basenie, wyróżniając się wytrzymałą, zwartą budową. Osobną kategorię stanowią osuszacze naścienne montowane na ścianie w pomieszczeniu sąsiadującym. W ten sposób są niewidoczne, nie zajmują również miejsca w docelowym lokalu.


Zastosowanie osuszaczy naściennych jest równie rozległe, jak tradycyjnych, stojących. Są doskonałym wyborem jeśli chodzi o osuszanie ścian wewnętrznych. Idealnie sprawdzą się w pokojach mieszkalnych, biurach. Niektóre, jak wspomnieliśmy wyżej, zaprojektowane zostały z myślą o pracy na basenie.


Zapraszamy do poznania oferty naszej firmy. Z chęcią pomożemy wybrać odpowiedni model i podpowiemy, na co zwracać podejmując decyzję o zakupie. Z naszą pomocą osuszanie ścian wewnętrznych i materiałów zgromadzonych w pomieszczeniach będzie efektywne i relatywnie tanie.

Wydajność: 24 - 80 l/doba
Zakres temperatur pracy: 3 - 35 °C
Przepływ powietrza: 350 - 1000 m3/h
Moc: 400 - 1300 W
Sterowanie: kilka opcji sterowania
Cechy szczególne: 2 wersje: montaż ścienny, mobilne-przyścienne
Wydajność: 49 - 190 l/doba
Zakres temperatur pracy: 20 - 36 °C
Przepływ powietrza: 500 - 1650 m3/h
Moc: 900 - 2500 W
Sterowanie: Kilka opcji sterowania
Cechy szczególne: Montaż ścienny
Cena: Wycena indywidualna
Wydajność: 49 - 190 l/doba
Zakres temperatur pracy: 20 - 36 °C
Przepływ powietrza: 500 - 1650 m3/h
Moc: 900 - 2500 W
Sterowanie: Kilka opcji sterowania
Cechy szczególne: Montaż za ścianą - dopływ powietrza za pomocą kratek wentylacyjnych
Cena: Wycena indywidualna

WaterSmile Poland Sp. z o.o.
|
ul. Daszyńskiego 144
,
Gliwice
,
Śląskie
|
44-100
Polska
(32) 724 86 42
|
|